Konya Selçuklu Temizlik Şirketleri

Konya Selçuklu Temizlik Şirketleri

Konya Selçuklu Temizlik Şirketleri

Konya Selçuklu Temizlik Şirketi Batuhan Temizlik Hizmetleri tüm Konya il sınırları içerisinde faaliyet göstermektedir. Konya Selçuklu temizlik şirketi olarak hizmetlerimiz:

 

Selçuklu Temizlik Şirketleri

Konya Selçuklu Temizlik Şirketleri arasında en iyi temizlik şirketi olmak ve en iyi kalmak anlayışıyla titizlikle çalışan firmamız, deneyimli, güvenilir, titiz temizlik ekibi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışıyla Selçuklu Temizlik Şirketlerinde öncü firmalardandır. Günümüzde Selçuklu temizlik şirketleri'nin yanı sıra Konya'nın tüm bölgelerinde temizlik hizmeti veren Batuhan temizlik, kalite, güven ve tecrübesiyle en iyi temizlik şirketi olmaya adaydır. Konya Selçuklu ilçesinde temizliğe ihtiyaç duyan insanların yoğunluğu nedeniyle Selçuklu temizlik şirketi BATUHAN Temizlik'in çoğunlukla çalıştığı bölgelerden biridir.

Konya Selçuklu Temizlik Şirketi hizmetlerimizde kalitemizin yanı sıra temizlik personellerimizin yerine getirdiği temizlikte eğer hizmetten memnun kalmazsanız diye temizlik telafi garantisi sunmaktayız. Zaten hali hazırda iş sonu kontrollerimizi sizlerle birlikte yapmaktayız. Yani o gün o anda hatalarımız varsa rutuşlarımızı atıp temizlediğimiz alanı sizlere teslim etmekteyiz. Temizlikçi bayan ekip arkadaşlarımız işlerinde tecrübeli, nerede ne kullanılması yada ne yapılması gerektiğini bilen personellerdir. Daha önce başka kişilerden almış olduğunuz fakat beğenmediğiniz temizlik hizmetlerini unutun. Artık Batuhan Temizlik var.

 

Selçuklu Ev Temizliği

Selçuklu ev temizliğinde çok tercih edilen firma olmamızın sebeplerinden biri de ev temizliği sonrasında en ince detayına kadar müşterimizle birlikte yapılan temizliği kontrol etmemiz ve müşteri memnuniyetini sağlamamızdır. Çalışanlarımız, her şeyden önce kendilerine insancıl yaklaşımlarımız, ailemizin bir parçası olarak birbirimize kenetlenmemiz nedeniyle işlerine çok sadık oldukları gibi özverili bir çalışma sergilemektedirler. Diğer Selçuklu temizlik şirketlerinden bizleri ayıran en büyük farkta budur. Yaptığı işi ve çalıştığı ortamı benimsemeyen her çalışan tam verim sağlayamaz. Bu nedenle önceliğimiz çalışanlarımızın huzuru, mutluluğu ve eğitimleridir.
Sizlerde Konya Selçuklu Temizlik Şirketi BATUHAN Temizlikten en iyi temizlik hizmetini almak istemez misiniz?

0506 684 9961   Erhan Bozgöz 

0506 430 6830  Yıldız Bozgöz

Konya Selçuklu Temizlik Şirketi

 

Sosyal Medya:
WhatsApp Destek