KONYA EŞYALI EV TEMİZLİĞİ

KONYA EŞYALI EV TEMİZLİĞİ

KONYA EŞYALI EV TEMİZLİĞİ

 Konya eşyalı ev temizliği hizmetimizi tercih ettiğinizde bugüne kadar başkaları tarafından yaşadığınız kötü tecrübeleri unutucaksınız. Telefonda bizden istemiş olduğunuz hizmetler hakkında gündelikçi bayan personellerimizi bilgilendiriyoruz. Sizlerde ev temizliğine başlamadan önce evinize gelen temizlikçi, gündelikçi bayanlara anlaştığımız şekilde neler yapılmasını istediğinizi belirtip gönül rahatlığıyla koltuğunuza oturup kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Ev temizliğine gelen ekibimiz eşyalı ev temizliğinde tecrübeli ve güvenilir kişilerdir. Temizliğe yeni bir anlam katan Batuhan Temizlik Şirketi sizler için en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Eşyalı evlerde temizlik yapmak oldukça zor bir süreçtir. Hem eşyaları yerlerinden kaldırmak, hem de o eşyaların olduğu bölümleri temizlemek zahmet verici, yorucu bir iştir. Bu nedenle temizlik yapılacak alandaki eşya ve kirlilik durumunu göz önünde bulundurarak kişi sayısını tam olarak belirlemelisiniz. Aksi taktirde çalışma süresi içerisinde istediğiniz tüm temizlik işlemleri yerine getirilmeyebilir. Özellikle ağır eşya çekme kaldırma işlemlerini kesinlikle istemeyiniz. Temizlik el işçiliğine ve kullanılan temizlik ürünlerinin kalitesine bağlıdır. Kişi sayısını az tutarak yada eksik temizlik ürünleriyle ideal bir temizlik yapılması beklenemez. Bu nedenle evinizdeki temizlik ürünlerinden emin değilseniz ek ücret karşılığında temizlik ürünlerini de bizden talep edebilirsiniz.

Konya Temizlik Şirketleri arasında BATUHAN TEMİZLİK, eşyalı ev temizliğinde en iyi hizmeti sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin evlerini en iyi şekilde temizleyip teslim etmekteyiz.

 

Neden Ev Temizliğinde Batuhan Temizlik Şirketini Tercih Etmelisiniz?

 

Konya'da günlük / gündelik Ev temizliği için Konya gündelikçi / Konya temizlikçi bayan arıyorsanız Batuhan Temizlik sizin için en doğru seçenek olacaktır.
 

 • Yıllardır temizlik sektöründe tecrübe sahibi gündelikçi temizlikçi bayanlar
 • Batuhan Konya Temizlik Şirketi müşteri memnuniyeti garantisi
 • Güler yüzlü ilgili sizin isteklerinizi anlayabilecek müşteri hizmetleri
 • Net ve şeffaf fiyat politikası

 

Evinizin Temizliğini Neden Profesyonel Bir Temizlik Firmasına Bırakmalısınız?

 

 Temizlik evlerimiz için çok önemli bir faktördür. Dünyanın en iyi dekorasyonunu yapsanız dünyanın en iyi eşyalarını da kullansanız temiz olmayan bir evde bunların hiçbirinin önemi kalmayacaktır. Evinizin ferah, güzel görünmesini istiyorsanız temiz ve tertipli hale getirmek zorundayız.  Çağımızın yaşam şartları nedeniyle ev hanımlarının da iş hayatına atılması yada çocuklu ailelerin vakit bulamamasından dolayı ev temizliği hizmetleri zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir. Kısıtlı vaktinizi evin düzen ve temizliğiyle uğraşarak harcamamanız için Konya Batuhan Temizlik olarak sizlere yardımcı olmak görevimizdir.

 Konya eşyalı ev temizliği hizmetimizi hala denemediniz mi? Gelin birlikte çalışalım. Batuhan Temizlik müşteri memnuniyeti garantisiyle sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır.
  İnşaat sonrası, eşyalı - eşyasız, öğrenci arkadaşlar  yada evini yeni tutmuş ve evinin temizlenmesini isteyen  kiracılar Batuhan Temizlik sizlere bir telefon kadar yakındır. İster sizin seçip aldığınız temizlik ürünleriyle isterseniz firmamızın kullandığı temizlik ürünleriyle evlerinizi sağlam bir ekiple temizleyebiliriz.

Batuhan Konya Temizlik firmasının kurucusu olarak temizlik işlerine gündelik ev temizliğiyle ve çeşitli temizlik şirketlerinde çalışarak tecrübe kazanan müşterinin nasıl bir temizlik istediğini gören bir bayanım ve işimi severek yapıyorum. Ekibimi de bu tecrübeye dayanarak oluşturuyorum. Güvenle evinize kabul edebileceğiniz işini titizlikle yapan güler yüzlü ekip arkadaşlarına sahibim.

 

Gündelik / Günlük Ev Temizliğine Neler Dahildir?

 

 Çalışma saatleri içerisinde gündelik / günlük ev temizliğinde yaptığımız işlemleri aşağıda eksiksiz sıralamaya çalıştık. Burada anlatılanlar gündelik temizlik için geçerlidir. Kapsamlı bir eşyalı ev temizliğinde, gündelik ev temizliğinden çok daha farklı olarak sizlerin istekleri doğrultusunda detaylı bir temizlik yapılmaktadır. Genel kapsamlı bir ev temizliğinde ekipteki kişi sayısı ve ev temizliği fiyatları değişmektedir.
 

Günlük / Gündelik Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Günlük / Gündelik ev temizliğinde tamgün çalışma süresi maksimum 8+1 olmak üzere 9 saattir. Bunun 1 saati çay ve yemek molaları için ayrılan süredir. Temizlik göründüğü kadar kolay olmayan zahmetli bir iştir.  Bu nedenle her meslekte olduğu gibi bir çalışma sınırı vardır. Bu nedenle temizlenecek alan ve istenilen hizmet hakkında doğru bilgiler vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bilgilere istinaden temizlik hizmetini verecek personel sayısını belirlemeye çalışırız. Eşyalı alanların temizliğinde  yinede iş bitirme garantimiz yoktur. Çünkü neyle ve ne gibi zorluklarla karşılaşacağımızı bilmiyoruz. Ayrıca hiç iş bilmeyen insanların, yıllarca temizlik işinde tecrübe kazanmış personellerimize sürekli müdahale etmesi sonucu iş çok çok yavaş ilerlemekte hatta yarım bırakılmaktadır. Bu nedenle çok müdahale etmeden iş bitiminde olmayan yâda eksik kalan yerleri belirtmeniz çok daha doğru olacaktır. Sizlere elimizden gelen en iyi hizmeti vermeye çalıştığımızdan emin olabilirsiniz.

Çalışma saatleri içerisinde gündelik ev temizliğinde yaptığımız işlemler şunlardır:

Dikkat edin gündelik temizlikte halı, koltuk, duvar silme, mutfak dolabı ve çeşitli dolapların içlerinin silinmesi gibi işlemler yoktur. Bu hizmetleri istiyorsanız ayrıca belirtmelisiniz ki gündelikçi bayan sayısını doğru belirleyebilelim.

 Odaların Temizliği:

 •  Tüm odaların halıları süpürülüp kaldırılır ve yerler süpürülüp silinerek temizlenir.
 •  Görünür yüzeyler, mobilyalar, süpürgelik ve peteklerin tozları alınır.
 •  Evin camları silinir.
 •  Çöplerinizin boşaltılır.

 

Mutfak Temizliği:

 • Mutfak tezgahı, lavabo ve çeşmeler temizlenir.
 • Mikrodalga, fırın ve mini fırınların içine girilmeden dış temizliği yapılır.
 • Mutfak camları, görünür yüzey ve mobilyaların silinir.
 • Mutfak dolabı içlerine girmeden dolap kapakları ve erişilebilir üst yüzeylerin tozu alınır.
 • Yerlerde halı varsa süpürülüp kaldırılır ve zemin silinip temizlenir.
 • Çöplerin toplanıp boşaltılır.

 

Banyo ve Tuvalet Temizliği: 

 • Ayna, lavabo, duşakabin, küvet temizlenir.
 • Tuvalet bölümü yıkanarak temizlenir.
 • Banyo, tuvalet, duvar ve yerlerinin yıkanarak temizliği yapılır.
 • Dolaplar dıştan temizlenir.

 

Gündelik Eşyalı Ev Temizliğine Dahil Olmayanlar Nelerdir?

 

 • – Ağırlığı 20 kg den fazla eşyaları taşımak yada çekmek
 • – Normalde ulaşılamayacak tehlikeli yerleri silmek temizlemek.
 • – Evcil hayvan pisliği temizlemek.
 • – Erimiş ve tehlikeli maddeleri temizlemek.
 • – İlaçlama yapmak.
 • – Garaj ve bodrum temizlemek.

 Bu şekilde günlük - gündelik ev temizliği yapılmış olur.

Eğer istenirse özel istek üzerine gündelik temizlik hizmeti veren bayanlar aşağıdaki temizlik hizmetlerini de yapabilirler. Fakat bu durumu önceden belirtmeniz gerekiyor ki yapılacak işe göre gerekirse temizlik personeli sayısı artırılarak hizmet verebiliriz. Normal şartlarda gündelik ev temizliğinde aşağıdaki hizmetler yoktur. Çoğu genel kapsamlı ev temizliğine girmektedir. 

 • Buzdolabı içi temizliği
 • Fırın içi temizliği
 • Duvar Silme
 • Yemek Yapma
 • Koltuk Silme
 • Halı Silme
 • Perde Yıkama 
 • Ütü Yapmak (Ütü temizlikle bir bağlantısı olmadığı gibi ayrı bir hizmet olarak değerlendirilir.)
 • Eşyaların yerinin değiştirilmesi düzenlenmesi  (Ağırlığı 20 kilogramı geçen bir bayanın kaldıramayacağı ağır mobilya ve eşyaları çekmelerini düzenlemelerini lütfen istemeyiniz.)

 

Konya Eşyalı Ev Temizliği Fiyatları Nedir?

 

 2022 yılı Ev temizliği fiyatları evinizin büyüklüğü, oda, banyo, tuvalet sayıları, evde cam balkon olup olmaması, evin kirlilik oranı gibi kriterlere göre değişkenlik gösterip istenilen hizmete göre birden fazla temizlikçi/gündelikçi bayan eleman yönlendirmemiz gerekebilir. Genel olarak eşyalı ev temizliğinde gündelikçi bayan fiyatları kişi başı fiyat olarak belirlenmiştir. Bir kişilik gündelikçi / temizlikçi bayan fiyatları hizmet verilecek mesafeye göre en düşük 500 TL+KDV'den başlamaktadır.  Eşyalı ev temizliğinde yemek, temizlik ürün ve ekipmanları ev sahibine aittir. İstenirse temizlik ürünlerini ve yemeği temizlik şirketi olarak bizlerde ek ücret karşılığında temin edebiliriz. Ayrıca evinizin temizliğinde çok fazla gündelikçi bayan gerekiyorsa fiyat almak için iletişime geçebilirsiniz.

 Gündelikçi çalışma süresi her çalışanın kanuni hakkı olan 8 saattir. Dinlenme araları için 1 saatlik süre tanınmış ve toplamda maksimum 9 saat hizmet vermekteyiz. Bu sınır bitmeyen işler içindir büyük ihtimalle temizlenecek alan ya çok kirlidir ya çok eşyası vardır yada çok büyüktür ve kişi sayısı yanlış belirlenmiştir. Yoksa bir evin gündelik temizliği çok daha erken sürede bitmelidir.

 

Konya günlük temizlikçi hizmetlerimize çamaşır yıkama, katlama ve ütü gibi hizmetler dahil değildir. Günlük ev temizliği sırasında evde erkek bulunmasına izin vermiyoruz. 

Lütfen temizlik yapılacak ortamdan özel giysi ve çamaşırlarınızı ortada bırakmayınız.

 

Koltuk temizliğine ihtiyaç duyarsanız  Konyada Koltuk Yıkama Hizmetide vermekteyiz.

WhatsApp Destek