KONYA KOLTUK YIKAMA

KONYA KOLTUK YIKAMA

KONYA KOLTUK YIKAMA

Konya'da koltuk ve yatak yıkama hizmeti sunmaktayız. Son teknoloji güçlü bir makineyle Konya da koltuk, yatak, kanepe, çekyat, vb. ürünlerinizi üstün temizlik anlayışı ile temizlemekteyiz. Konya Batuhan Konya Koltuk Yıkama Şirketi, Koltuk Yıkama alanında deneyimimizle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak sizlerin memnuniyetini sağlamak görevimizdir. 

 Güçlü 3400w gücünde vakum makinemizle koltuklarınızı yıkadığımızda 5-6 saat içinde kurumaktadır. Konya Yerinde Koltuk Yıkama hizmetimizde sağlığa zarar vermeyen en iyi deterjanları kullanmaya özen gösteriyoruz. Bir koltuk takımı yaklaşık olarak 2-3 saatte yıkanmaktadır. Randevu alırken bu bilgiyi göz önünde bulundurunuz. Koltuk, kanepe, çekyat veya yataklarınız yıkandıktan sonra kuruyana kadar asla kullanmayınız. Koltuk yıkama esnasında kumaşa zarar verecek ürünler asla kullanılmaz. Konya Koltuk yıkama hizmetimizde de diğer hizmetlerimizde olduğu gibi müşteri memnuniyeti garantisiyle hizmet vermekteyiz.

Batuhan Konya Temizlik Firmamızda genel temizlik hizmetleride sunulmaktadır. Ev Temizliği için gündelikçi bayan ihtiyaçlarınızda bizlere ulaşabilirsiniz, Haricinde ev, ofis, villa, fabrika, mağaza, işyeri, inşaat sonrası ev temizliği vb gibi hizmetlerimiz için iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp Destek