KONYA KOLTUK YIKAMA

KONYA KOLTUK YIKAMA

KONYA KOLTUK YIKAMA

 Konya koltuk yıkama ve yatak yıkama hizmetleri için son teknoloji güçlü bir koltuk yıkama makinesiyle koltuk, yatak, kanepe, çekyat, vb. ürünlerinizi en iyi şekilde uygun fiyatla temizlemekteyiz. Batuhan Konya Koltuk Yıkama Şirketi, koltuk temizliğinde deneyimiyle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak sizlerin memnuniyetini sağlamak adına yöntemlerini her geçen gün geliştirmektedir. Koltuk yıkama temizlik hizmetlerini eleman değil bizzat Batuhan Temizlik firma yetkilisi Erhan Bey yerine getirmektedir. Talep ederseniz bayan refakatçi eşliğinde koltuk yıkama hizmetide sunabilmekteyiz.

 Güçlü 3400w gücünde 3 vakum ve 3 su püskürtme motoruna sahip makinemizle koltuklarınızı yıkadığımızda 4-5 saat içinde kurumaktadır. Herhangi bir kusma yada farklı lekeler meydana gelmemesi için koltuklarınızdan temiz su gelinceye kadar durulanmaktadır. Konya Yerinde Koltuk Yıkama hizmetimizde en iyi deterjanları kullanmaya özen gösteriyoruz. Bir koltuk takımı yaklaşık olarak 2-3 saatte yıkanmaktadır. Özellikle chester ve avangart koltuklar daha fazla zaman alabilmektedir. Bu tarz değerli koltuklara daha hassas bir yıkama yapılması gerekir. Bu nedenle koltuk yıkama fiyatları bu modeller için farklıdır. Randevu alırken bu bilgiyi göz önünde bulundurunuz. Koltuk, kanepe, çekyat veya yataklarınız yıkandıktan sonra kuruyana kadar asla kullanmayınız. Koltuk yıkama esnasında kumaşa zarar verecek ürünler kullanılmaz. Tüm hizmetlerimiz müşteri memnuniyeti garantisi altındadır.

Koltuklar Neden Yıkanmalı?

Koltuklar sık sık kullandığımız eşyalar arasındadır. Bu nedenle çok çabuk kir ve leke tutmaktadır. Bu leke ve kirler koltuklarımızın çok kötü görünmesine sebep olmaktadır.  Koltukları kendiniz temizlemeye çalıştığınızda genelde koltuk silme işlemi yapıp olan kir ve lekeleri döşemenin altına doğru itersiniz. Sadece döşeme yüzeyini temiz görürsünüz. Aslında orası hala temiz değildir. Koltuklarınızı silmek çokta yorucu bir işlemdir. Tüm bunlarla uğraşmak boşa giden zamandan başka birşey değildir. Size profesyonel Konya Koltuk Yıkama firması yardımcı olabilir. Koltuklarınız yıkanarak derindeki kir, leke, bakteri ve mite (akar) gibi zararlılardan temizlenir. Yüzeysel bir temizlik yerine derinlemesine bir temizlik yapılmış olur.

 

Profesyonel Koltuk Yıkama Firmaları Konya

Konya'yf profesyonel koltuk yıkama firmalarından biri olan Batuhan Temizlik siz değerli müşterilerine en iyi çözümleri sunmaktadır. Koltuk temizliğinde profeysonel bir koltuk yıkama firması seçmeniz koltuklarınız ve parkelerinizin zarar görmemesi adına en doğru seçenek olacaktır.

 

Koltuklarınızı Neden Profesyonel Koltuk Yıkama Firmasına Temizletmelisiniz?

 

Hayatımızın her alanında yer alan koltukların sadece kirlenmesi yada leke tutması önemli bir sebep değildir. Koltuklarınızın ilk günkü gibi görünmesi kadar güzel bir duygu yoktur. Kirlenme sebebleri haricinde koltuk ve yataklarınızı neden yıkatmanız gerektiğini şu şekilde sıralayabiliriz.

 

 • Koltuklarınıza dökülen yağlar, içecekler, yemek lekeleri ve kimyasal ürünler koltuklarınızın kumaşının deforme olup kullanım ömrünü azaltır.

 

 • Koltukları kendiniz temizlemeye çalışırken kullandığınız ağır kimyasallar birçok solunum yolu rahatsızlıklarına yol açabilir. (Astım, Koah, nefes darlığı vb.) Harcadığınız zaman ve yorgunluk buna değmez.

 

 • Derinlemesine değil yüzeysel temizlik yapmış olursunuz. Çünkü süngerlerin içerisini el yardımı ile temizlemek mümkün değildir. Kimyasalların derinlere nüfuz etmesi için bol kimyasal kullanmak ve sonrasında bol suyla birlikte güçlü bir vakum yapılması gerekir.

 

 • Kendiniz evdeki basit koltuk yıkama özelliği olan makinelerle temizlemeye kalktığınızda kuruma süresi uzar. Güçlü bir makineniz yoksa altta kalan nem çamurlaşır ve süngerin içinde kalır.

 

Koltuk Yıkamada Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

 

 • Koltuk yıkamada döşeme kalitesine dikkat ederek hassasiyetle yıkama işlemi yapılmalıdır. Koltukları yıkayıp temizleyeyim derken daha büyük sorunlara yol açılmamalıdır.

 

 • Koltuk yıkama esnasında kullanılan deterjanlar kaliteli ve kumaşa uygun olmalıdır. Koltuk yıkama için üretilmiş ürünler çoğu lekeyi daha yıkama esnasında çıkarmaktadır.

 

 • Koltuk yıkama fırçasının çok sert olmamalı ve kumaşa doğru şekilde fırçalama yapılmalıdır.

 

 • İnatçı ve zor lekelere uygun leke sökücü kimyasallar kullanılmalıdır.

 

 • Koltuk yıkama makinesinın vakum özelliği son derece güçlü olmalıdır. Durulama esnasında temiz su gelene kadar durulanmalı vakum gücü sayesinde derinlere kadar işlemelidir.

 

 • Koltuk yıkama esnasında zeminlere özellikle parke alanlara dikkat edilmeli çok fazla suyla teması engellenmelidir.

 

 • Koltuk, yatak, kanepe yada çekyat gibi ürünlerinizin yıkama işlemi bittiğinde 3-4 saat bekleyip kuruduğundan emin olduktan sonra kullanmalısınız.

 

Konya Koltuk Yıkama Fiyatları Nedir?

 

Konya'da koltuk yıkama fiyatları koltuğun kumaşına, modeline ve kaç kişilik bir koltuk takımı olduğuna göre değişmektedir. Genel anlamda normal bir koltuk takımı için koltuk yıkama fiyatları 150 TL+KDV'den başlayarak 300 TL+KDV'ye kadar çıkabilmektedir. Piyasada çok daha ucuza koltuk yıkama işlemi yapan kişiler olabilir. Bunlar bizim için asla referans değildir. Çünkü kullanılan ürünlerin kalitesi ve koltuklar yıkanırken sergilenen işçilik çok farklılıklar gösterebilir. Koltuk yıkama fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

 Batuhan Konya Temizlik Şirketimizde genel temizlik hizmetleride sunulmaktadır. Ev Temizliği için gündelikçi bayan ihtiyaçlarınızda bizlere ulaşabilirsiniz,

WhatsApp Destek