KONYA EV TEMİZLİĞİ

KONYA EV TEMİZLİĞİ

KONYA EV TEMİZLİĞİ

Konya ev temizliği firması olarak sizlere ev temizliğinde en iyi hizmeti sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına titiz bir çalışma yürütüyoruz. Evleriniz için gündelik / günlük temizlik, kapsamlı ev temizliği ve sadece cam silme temizlik hizmetleri de sunmaktayız.

 Ev temizliği basit bir işmiş gibi görünse de ince detaylara dikkat edilmediğinde ve uygun temizlik ürünleri kullanılmadığında içinden çıkılmaz bir hal alır. Özellikle ev temizliğinde bilinçsiz kullanılan kimyasallar temizliği yapan kişiye zarar verdiği gibi evdeki eşyalara da geri dönülmez zararlar vermektedir. Bu nedenle ev temizliğinin tecrübe sahibi, ne yaptığını ve nerede hangi temizlik ürününü kullanacağını bilen temizlikçi bayanlar tarafından yapılmalıdır. Aradan tuttuğunuz gündelikçi / temizlikçi bayanlar bu konulara dikkat etmeyebilir. Biz Konya ev temizlik şirketi olarak sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 

Ev Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler:

 

  Ev temizliğinde banyo, wc, ahşap, ıslak zeminler vb. gibi yerlerde kullanılacak ürünler, temizlik sırasında izlenecek yol gibi konularda ekip arkadaşlarımıza gerekli bilgiler verilmektedir. Bu sayede elimizden gelen en iyi temizlik hizmetini sunup mutlu müşteriler kazanmak bizim için artık çok daha kolay olmakta ve müşteri memnuniyet geri bildirimleri bizlerin doğru bir iş çıkardığının göstergesi olmaktadır. 

 • Evlerimizde kullandığımız elektrik süpürgeleri sürekli temiz tutulmalıdır. Kirli bir elektrik süpürgesi hem verimli çalışmayacak hemde içerisinde üreyen mikroplar süpürgeyi çalıştırdığımızda hava kanallarından etrafa savrulacaktır.
 • Temizlikte kullanılar bez, sünger vb. ürünleri sürekli temiz tutmalısınız. Her temizlikten sonra yıkamak hatta bir kovaya bir su bardağı kadar çamaşır suyu katıp içine bezleri atarak yada yıkama esnasında çamaşır makinesine ekleyerek mikroplardan arınmasını sağlayabilirsiniz.
 • Önemli bir durumda çamaşır ve bulaşık makinesinin düzenli bir şekilde temizliğini sağlamalısınız. Ayrıca çamaşır ve bulaşıklarınızı yıkarken makinenizi kapasitesinden fazla doldurmamalısınız. Tasarruf yapayım derken verimsiz bir temizlik yapmamanız için önemlidir.
 • Elektronik eşyaların temizliğinde bilmediğiniz kimyasalları kullanmayın. Bilinçsiz kullanılan kimyasallar elektronik eşyalarınıza zarar verebilir. Bu nedenle hafif nemli bir bezle sildikten sonra kuru bir bezle kurulamanız yeterli olacaktır.
 • Abartılı bir şekilde çok fazla temizlik ürünü kullanmayın.  Çok fazla temizlik ürünü kullanmanız doğru bir temizlik yaptığınız anlamına gelmez. Özellikle üzerimize giydiğimiz çamaşırlarda çok fazla temizlik ürünü kullanımı alerjik rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Mutfaklarda özellikle tezgahlarda çok fazla temizlik ürünü kullanımı ve o kimyasalları tam arındıramadığımızda yediğimiz yiyeceklere geçebilir.
 • Çöplerinizi düzenli olarak boşaltın ve çöp kovalarını temiz tutun. Evlerimizde kullandığımız çöp kovaları düzenli temizlenmediğinde koku yapmakta hatta mikropların en çok ürediği alan olmaktadır.

 

 Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

 

 1. Öncelikle inşaat sonrası ev temizliğinde inşaattan kalma atıklar bulunuyorsa temizliğe başlamadan önce kalıntılar evden çıkartılır.
 2. Evin her bir köşesini elektrikli süpürge, hava püskürtme yada faraşla süpürerek tozlardan arındırırız.
 3. İlk işimiz camları ve varsa PVC etiketlerini temizlemek olacaktır. PVC etiketleri yanmışsa temizlemek çok zordur. Özel kimyasalları bulunsada renkli PVC'lerde rengini açtığı için kullanmak tehlikelidir. Evinizin PVC etiketlerinde sorun varsa bunu önceden belirtmelisiniz. Çünkü yanmış PVC etiketleri özel bir teknik gerektirdiği için çıkmıyorsa olduğu gibi bırakılır yada önceden anlaşılmış ise ek ücret karşılığında temizlenir. Renkli PVClerde ve tehlikeli bölgelerde etiketleri çıkarma garantimiz yoktur.
 4. Evin balkonları varsa camlardan sonra balkonlar temizlenir. Balkonlar eğer boya yada harç atıkları varsa önce onlardan kazıma - telleme yapılarak pisliklerden arındırılır ve yıkanarak temizlenir. 
 5. Balkonlardan sonra odaların parke zeminleri ve kapılar ahşap temizleyici ile temizlenir.

 

Konya Ev Temizliği Fiyatları Nedir?

Konya ev temizliği fiyatları, 2021 yılı için evin büyüklüğü, kullanım durumu, metrekaresi, ekstra ebeveyn banyosu, giyinme odası, kış bahçesi ( balkonu), balkonların cambalkonla kapatılıp kapatılmadığı gibi hususlara göre değişmektedir. Konya'da Ev temizliği fiyatları 400 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Net bir rakam söylemek imkansızdır. Yapılması istenen temizlik, evin durumu ve kirlilik oranı ev temizliği fiyatlarına etki etmekte şehir merkezine uzak olan bölgelerde ayriyeten yol masrafları da hesaba katılmaktadır.  

 Konya gündelik ev temizliği fiyatları yani gündelikçi bayan fiyatlarını merak ediyorsanız  kişi başı ücret 200 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.  Evinizde kedi, köpek yada farklı hayvanlar besliyorsanız bir kişilik temizlik personeli ücretleri 250 TL ile 300 TL arasında değişmektedir. Hayvan beslenen evlere gelen temizlikçi, gündelikçi bayan personellerin alerjisi vb. durumlar olabileceği için herkes çalışamamaktadır. Bu durumu önceden belirtmelisiniz. Günlük ev temizliğinde temizlik ürünleri, yemek herşey ev sahibine aittir. Dilerseniz ek ücret karşılığında temizlik ürünlerini dert etmenize gerek kalmadan ev temizliğinde temizlik ürünlerini bizlerde getirebiliriz.

 

WhatsApp Destek