KONYA EV TEMİZLİĞİ

KONYA EV TEMİZLİĞİ

KONYA EV TEMİZLİĞİ

Konya Temizlik Şirketi Batuhan Temizlik olarak sizlere ev temizliğinde profesyonel  bir temizlik hizmeti vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına titiz bir çalışma yürütüyoruz.  Evleriniz için sadece cam silme temizlik hizmeti de sunmaktayız.

  Hayatımızda evlerimiz en çok zaman geçirdiğimiz mekanlardan biridir. Evimizin temizliği, tertip ve düzeni hem ruhsal hem hijyen açısından çok önemlidir. Günümüzde vakit yetersizliği yada çalışma hayatı nedeniyle ev temizliğine zaman ayıramayabilirsiniz. Konya Batuhan Temizlik Firması olarak sizlere ev temizliği konusunda hizmet vermek için buradayız. Evinizin temizliğini siz suya sabuna dokunmadan işini titizlikle yapan deneyimli ekip arkadaşlarımızla sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. 

  Konya Ev Temizliği için işinde uzman bir temizlik şirketinden yardım aldığınızda belki de sizin bile aklınıza gelmeyecek noktalara kadar ince ve detaylı temizlik yapılmaktadır. Güçlü temizlik ürünleri ile derin bir temizlik sağlamaktayız. Ev temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler, banyo, wc, ahşap, ıslak zeminler vb. gibi yerlerde kullanılacak ürünler, temizlik sırasında izlenecek yol gibi konularda ekip arkadaşlarımıza gerekli bilgiler verilmektedir. Bu sayede elimizden gelen en iyi temizlik hizmetini sunup mutlu müşteriler kazanmak bizim için artık çok daha kolay olmakta ve müşteri memnuniyet geri bildirimleri bizlerin doğru bir iş çıkardığının göstergesi olmaktadır. Konya Temizlik Şirketleri BatuHaN Temizlik farkıyla sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

 

 İnşaat Sonrası Boş Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

 

  1. Öncelikle eve inşaat sonrası temizlik yapılacaksa ve inşaattan kalma atıklar bulunuyorsa temizliğe başlamadan önce kalıntılar evden çıkartılır.
  2. Evin her bir köşesini elektrikli süpürge yada faraşla süpürerek tozlardan arındırırız.
  3. İlk işimiz camları ve varsa PVC etiketlerini temizlemek olacaktır. PVC etiketleri yanmışsa temizlemek çok zordur. Özel kimyasalları bulunsada renkli PVC'lerde rengini açtığı için kullanmak tehlikelidir. Evinizin PVC etiketlerinde sorun varsa bunu önceden belirtmelisiniz. Çünkü yanmış PVC etiketleri özel bir teknik gerektirdiği için çıkmıyorsa olduğu gibi bırakılır yada önceden anlaşılmış ise ek ücret karşılığında temizlenir. Renkli PVClerde ve tehlikeli bölgelerde etiketleri çıkarma garantimiz yoktur.
  4. Evin balkonları varsa camlardan sonra balkonlar temizlenir. Balkonlar eğer boya yada harç atıkları varsa önce onlardan arındırılır ve yıkanarak temizlenir. 
  5. Balkonlardan sonra odaların parke zeminleri ve kapılar ahşap temizleyici ile temizlenir.

 

Dolap ve Çekmecelerin Temizliği

 

Dolap kapakları, çekmeceler mikrofiber bezlerle temizlenir. Mobilyacıların üzerlerine yapıştırdığı etiketler varsa çıkarılır. Çekmeceler ve dolaplarda sökülen modüller varsa (mutfak dolabı altı vb.) sökülerek görünen görünmeyen tüm yüzeyler önce elektirik süpürgesi yardımıyla süpürülüp bezle silinerek temizlenir. Çekmeceler yerlerine takılır. Dolap ve çekmecelerde boya, kalem izi yada mobilya karası varsa ciflenerek temizlenir.

 

Mutfak Temizliği

 

Mutfak temizliği evin en önemli ve titizlikle en ince detaylarına kadar temizlenmesi gereken odalardan biridir. İnşaat sonrası ev temizliği yapılacaksa temizlik şirketleri için inşaat sonrası temizlik biraz daha kolaydır. Fakat daha önce oturulmuş boş ev temizliği yapılacaksa daha zorludur. Mutfağın içine işlemiş yağlar çok zorluk çıkaracaktır. Daha fazla temizlik ürünü ve gayret gerektirecektir. Oturulmuş boş evlerin mutfağında duvarlar, fayanslar, mutfak tezgahı ve ankastraler için ayrı ayrı temizlik ürünleri kullanılmakta detaylı temizlik yapılmaktadır. Ankastre ve krom yüzeylerde çelik parlatıcı yada krom temizleyici ürünler kullanmaktayız. Yağlı bölgelerde zararsız yağ çöz vb ürünler kullanıyoruz. 

 

Banyo - Tuvalet Temizliği

 

Eğer oturulmuş boş ev temizliği ise mutfaktan sonra temizliği en zorlu bölgeler banyo ve tuvaletlerdir. İnşaat sonrası temizliği yapılıyor ise oradaki kum, harç ve derz artıkları nedeniyle en az 3 aşamadan geçirilerek temizlenmektedir.  Oturulmuş bir evse ve hor kullanılmışsa su ve kireç lekeleri yoğun olacaktır. Kreç ve su lekeleri özel temizlik ürünleri ile temizlenerek tüm yüzeyler yıkanmaktadır. Banyo ve tuvaletlerde derzlere zarar gelmemesi için derz temizleyici yada fayans seramik temizleyicilerl kullanmaktayız.

 

Ev Temizliği Fiyatları Nedir?

2020 yılı Ev temizliği fiyatları evin büyüklüğü, kullanım durumu, metrekaresi, ekstra ebeveyn banyosu, giyinme odası, kış bahçesi ( balkonu), balkonların cambalkonla kapatılıp kapatılmadığı gibi hususlara göre değişmektedir. Konya da normal bir daire Ev temizliği fiyatları 400 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Net bir rakam söylemek imkansızdır. Yapılması istenen temizlik ve alan fiyatlara etki etmekte şehir merkezine uzak olan bölgelerde ayriyeten yol masrafları da hesaba katılmaktadır.  

WhatsApp Destek