KONYA GÜNDELİKÇİ / YARDIMCI BAYAN

KONYA GÜNDELİKÇİ / YARDIMCI BAYAN

KONYA GÜNDELİKÇİ / YARDIMCI BAYAN

Konyada eviniz yada işyerinizin günlük temizliği için aldığınız gündelikçi ve temizlikçi bayan hizmetinden memnun değil misiniz?

Evinizin ya da işyerinizin temizliği için dilediğiniz vakit gönlünüzce temizlikçi bulamıyor musunuz?

Söz verip de gelmeyen geç gelip erken giden saatlare riayet etmeyen, işini iyi yapmayan ve itimat edemediğiniz gündelikçi / temizlikçi bayanlardan bıktıysanız çözüm Konya Temizlik Şirketi Batuhan Temizlikte..


Konya Batuhan Temizlik Şirketi olarak biz bu ihtiyacınızı referanslı , itimat edilir , hassas , bilgili ve hijyen kurallarına uyan personellerle yerine getiriyoruz. İster evinize ister işyerinize randevu talebinizi alarak gerekli duyduğunuz kadar yardımcı bayan gönderiyoruz. Yaptığı temizliği ve çalışma şeklini beğendiğiniz gündelikçi bayanı periyodik olarakta alabilirsiniz. Prensip sahibi temizlik şirketi olarak her türlü sorumluluğu üstlenerek, size ekstra bir iş ve zahmet bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla her türlü temizlik hizmetleri ihtiyacınıza cevap vermekteye çalışıyoruz. Başka bir arayışa girmeden gönül rahatlığıyla firmamızla çalışma yapabilirsiniz.
Çalışmalarımız gerek bireysel gerekse ekip olarak hizmet verileceği yere göre değişmekte olup temizlikte kullandığımız malzemelerde çalışılacak yere göre tespit edilmektedir. 

İhtiyacınız olan hizmet Konya BatuHaN Temizlik Şirketinde.. İletişim: 0506 430 6830 Yıldız Hanım 0506 684 9961

 

Konya Gündelikçi Temizlikçi Bayan Hizmetimizi Nerelerde Veriyoruz?

 

Ev ve işyerlerinizin günlük rutin yada tek seferlik temizlik işlerinizde gündelikçi ve temizlikçi yardımcı kadın hizmetimizi şimdilik sadece Konya da sunmaktayız.

 

WhatsApp Destek