KONYA GÜNDELİKÇİ / YARDIMCI BAYAN

KONYA GÜNDELİKÇİ / YARDIMCI BAYAN

KONYA GÜNDELİKÇİ / YARDIMCI BAYAN

Konya'da eviniz yada işyerinizin gündelik rutin temizliği için aldığınız gündelikçi / temizlikçi bayan hizmetinden memnun değil misiniz?

 Gündelik Ev temizliği ya da işyeri temizliği için dilediğiniz vakit gönlünüzce gündelikçi / temizlikçi bayan bulamıyor musunuz?

Söz verip de gelmeyen geç gelip erken giden saatlere riayet etmeyen, işini iyi yapmayan ve itimat edemediğiniz gündelikçi / temizlikçi bayanlardan bıktıysanız çözüm Konya Temizlik Şirketi Batuhan Temizlik'te..


BATUHAN Konya Temizlik Şirketi olarak biz bu ihtiyacınızı referanslı, itimat edilir, hassas, tecrübeli personellerle yerine getiriyoruz. İster evinize ister ofislerinize randevu talebinizi alarak gerekli duyduğunuz kadar temizlik için yardımcı bayan gönderiyoruz. Tek kişilik hizmetimiz yoktur en az iki kişi yâda daha fazla kişi sayısına sahip ekip talep edebilirsiniz. Başka bir arayışa girmeden gönül rahatlığıyla firmamızla çalışma yapabilirsiniz. Konya Temizlik Şirketleri arasında en iyi temizlik hizmeti için tercihiniz Batuhan Temizlik olsun..
 

Mesai saatlerinde İletişim:

0506 430 6830 Yıldız Hanım

0506 684 9961 Erhan Bey

 

Konya Gündelikçi / Temizlikçi Bayan Hizmetimizi Nerelerde Veriyoruz?

 

Ev ve işyeri temizliği için günlük, rutin yada tek seferlik temizlik işlerinizde gündelikçi ve temizlikçi bayan hizmetimizi sadece Konya merkezde sunmaktayız. Konya günlük temizlikçi ihtiyaçlarınızda bize ulaşabilirsiniz.  Konya'da Koltuk Yıkama hizmetleride sunmaktayız. Konya Temizlikçi / Gündelikçi bayanların çalışma süresi 8 saattir. 

 

Konya Gündelikçi Fiyatları

Konya gündelikçi ev temizliği fiyatları temizlik ürünleri ve yemek size ait olduğunda, tam gün temizlik ücreti kişi başı 1400 TL+KDVden başlamaktadır. En az iki kişilik hizmet alabilirsiniz.

 Evinizde çok fazla kedi, köpek yada farklı hayvanlar besliyorsanız bunu özellikle bildirmelisiniz.  Evcil hayvan beslenen evlere gelen temizlikçi, gündelikçi bayan personellerin alerjisi vb. durumlar olabileceği için herkes çalışamamaktadır. Böyle durumlarda yemeği de dışarıdan hazır vermelisiniz. 

Günlük ev temizliğinde temizlik ürünleri, yemek herşey ev sahibine aittir. Dilerseniz ek ücret karşılığında temizlik ürünlerini ve yemeği dert etmenize gerek kalmadan bizlerde ek ücretle karşılaşabiliriz.

 

 

Konya Temizlikçi, Konya Gündelikçi, Konya Günlük Temizlikçi Hizmetleri: Batuhan Temizlik

 

WhatsApp Destek