KONYA GÜNDELİKÇİ / YARDIMCI BAYAN

KONYA GÜNDELİKÇİ / YARDIMCI BAYAN

KONYA GÜNDELİKÇİ / YARDIMCI BAYAN

Konya'da eviniz yada işyerinizin gündelik rutin temizliği için aldığınız gündelikçi / temizlikçi bayan hizmetinden memnun değil misiniz?

Günlük / Gündelik Ev temizliği ya da işyeri temizliği için dilediğiniz vakit gönlünüzce gündelikçi / temizlikçi bulamıyor musunuz?

Söz verip de gelmeyen geç gelip erken giden saatlere riayet etmeyen, işini iyi yapmayan ve itimat edemediğiniz gündelikçi / temizlikçi bayanlardan bıktıysanız çözüm Konya Temizlik Şirketi Batuhan Temizlik'te..


BATUHAN Konya Temizlik Şirketi olarak biz bu ihtiyacınızı referanslı, itimat edilir, hassas, bilgili ve hijyen kurallarına uyan personellerle yerine getiriyoruz. İster evinize ister işyerinize randevu talebinizi alarak gerekli duyduğunuz kadar temizlik için yardımcı bayan gönderiyoruz. Yaptığı temizliği ve çalışma şeklini beğendiğiniz gündelikçi bayanı periyodik olarakta alabilirsiniz. Vizyon sahibi temizlik şirketi olarak her türlü sorumluluğu üstlenerek, size ekstra bir iş ve zahmet bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla her türlü temizlik hizmetleri ihtiyacınıza cevap vermeye çalışıyoruz. Başka bir arayışa girmeden gönül rahatlığıyla firmamızla çalışma yapabilirsiniz. Konya Temizlik Şirketleri arasında en iyi temizlik hizmeti için tercihiniz Batuhan Temizlik olsun..
İhtiyacınız olan hizmet Batuhan Konya Temizlik Şirketinde..

İletişim:

0506 430 6830 Yıldız Hanım

0506 684 9961 Erhan Bey

 

Konya Gündelikçi / Temizlikçi Bayan Hizmetimizi Nerelerde Veriyoruz?

 

Ev temizliği ve işyeri temizliği için gündelik, günlük, rutin yada tek seferlik temizlik işlerinizde gündelikçi ve temizlikçi bayan hizmetimizi şimdilik sadece Konya merkezde sunmaktayız. Konya günlük temizlikçi ihtiyaçlarınızda bizlere ulaşabilirsiniz. Konya'da Koltuk Yıkama hizmetleride sunmaktayız. Konya Temizlikçi / Gündelikçi bayanların çalışma süresi 8 saat , 1 saat molalar olmak üzere maksimum 9 saattir. 

 

Konya Gündelikçi Fiyatları

Konya gündelik ev temizliği fiyatları yani gündelikçi temizlikçi bayan fiyatlarını merak ediyorsanız  kişi başı ücret 600 TL+KDVden başlamaktadır. Evinizde çok fazla kedi, köpek yada farklı hayvanlar besliyorsanız bir kişilik temizlik personeli ücretleri 750 TL+Kdv'dir. Evcil Hayvan beslenen evlere gelen temizlikçi, gündelikçi bayan personellerin alerjisi vb. durumlar olabileceği için herkes çalışamamaktadır. Bu durumu önceden belirtmelisiniz. Günlük ev temizliğinde temizlik ürünleri, yemek herşey ev sahibine aittir. Dilerseniz ek ücret karşılığında temizlik ürünlerini dert etmenize gerek kalmadan ev temizliğinde temizlik ürünlerini bizlerde getirebiliriz.

Konya Temizlikçi, Konya Gündelikçi, Konya Günlük Temizlikçi Hizmetleri: Batuhan Temizlik

 

WhatsApp Destek