KONYA GÜNDELİKÇİ / YARDIMCI BAYAN

KONYA GÜNDELİKÇİ / YARDIMCI BAYAN

KONYA GÜNDELİKÇİ / YARDIMCI BAYAN

Konyada eviniz yada işyerinizin gündelik rutin temizliği için aldığınız gündelikçi / temizlikçi bayan hizmetinden memnun değil misiniz?

Günlük / Gündelik Ev temizliği ya da işyeri temizliği için dilediğiniz vakit gönlünüzce gündelikçi / temizlikçi bulamıyor musunuz?

Söz verip de gelmeyen geç gelip erken giden saatlare riayet etmeyen, işini iyi yapmayan ve itimat edemediğiniz gündelikçi / temizlikçi bayanlardan bıktıysanız çözüm Konya Temizlik Şirketi Batuhan Temizlikte..


Batuhan Konya Temizlik Şirketi olarak biz bu ihtiyacınızı referanslı, itimat edilir, hassas, bilgili ve hijyen kurallarına uyan personellerle yerine getiriyoruz. İster evinize ister işyerinize randevu talebinizi alarak gerekli duyduğunuz kadar temizlik için yardımcı bayan gönderiyoruz. Yaptığı temizliği ve çalışma şeklini beğendiğiniz gündelikçi bayanı periyodik olarakta alabilirsiniz. Vizyon sahibi temizlik şirketi olarak her türlü sorumluluğu üstlenerek, size ekstra bir iş ve zahmet bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla her türlü temizlik hizmetleri ihtiyacınıza cevap vermeye çalışıyoruz. Başka bir arayışa girmeden gönül rahatlığıyla firmamızla çalışma yapabilirsiniz. Konya Temizlik Şirketleri arasında en iyi temizlik hizmeti için tercihiniz Batuhan Temizlik olsun..
İhtiyacınız olan hizmet Batuhan Konya Temizlik Şirketinde.. İletişim: 0506 430 6830 Yıldız Hanım 0506 684 9961 Erhan Bey

 

Konya Gündelikçi / Temizlikçi Bayan Hizmetimizi Nerelerde Veriyoruz?

 

Ev temizliği ve işyeri temizliği için gündelik / günlük, rutin yada tek seferlik temizlik işlerinizde gündelikçi ve temizlikçi yardımcı bayan hizmetimizi şimdilik sadece Konya merkezde sunmaktayız.

(Konya, Selçuklu temizlik şirketi, Meram Temizlik Şirketi, Karatay temizlik şirketi, Selçuklu ev temizliği, Meram ev temizliği, Karatay ev temizliği,)

 

WhatsApp Destek