KONYA VİLLA TEMİZLİĞİ

KONYA VİLLA TEMİZLİĞİ

KONYA VİLLA TEMİZLİĞİ

Konya'da villa temizliği hizmeti sunmaktayız. Uzun yıllardır deneyimli ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz.
Konya Temizlik Şirketleri arasında müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız yapmış olduğu işlerde en kaliteli ve en etkili hizmeti vermektedir.

Çalışma arkadaşlarımız Villa temizliğini belirlediğiniz gün ve saatte gelişmiş araç gereçler ile gelerek hızlı ve etkili bir şekilde hizmet vermektedir. Villa temizliği hizmeti verirken çevreye veya bulunduğunuz alana zarar vermeden oluşabilecek sorunlara karşı önlem alınarak çalışılmaktadır.

Villa temizliği ile apartman dairesi temizliği arasındaki fark villaların daha büyük ve daha ince detayları bulunduğundan dikkatli, titiz, özverili bir çalışma sergilenmesi gerekir. Villanın içerisinde birçok çeşitte hassas ürün ve yüzeyler bulunduğundan hepsi için ayrı ayrı temizlik ürünleri kullanılması gerekir. Villaların detaylı ve müstakil olması temizliğininde daha titiz ve özenli davranılmasını zorunlu kılar. Kendine has özellikleri olması nedeniyle bahçelerinde genellikle havuz, kamelyalar, yürüyüş yolları, spor alanları gibi yerler bulunduğundan detaylı bahçe temizliğide gerekmektedir.

 

VİLLA DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

 

 Villaların dış cephesi kompozit, ahşap yada cam gibi malzemelerle donatılmış olduğundan iskele yada vinç yardımı ile villanın dış cephe temizliği de gerekebilmektedir. Bu nedenle villa temizlik şirketleri sıradan temizlik şirketlerinin aksine detaylı ve büyük çaplı temizlik hizmeti sunabilen firmalardır. Konya'da villa temizliği alanında yetkin bir firma olan Batuhan Konya Temizlik Şirketi, günlük, haftalık, aylık düzenlerde rutin villa temizliği hizmeti gibi çeşitli temizlik hizmetleride sunmaktadır.

 Villalarınızda koltuk, yatak ve kanepelerinizin temizligi  gerektiğinde yine bizlere ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Destek