KONYA VİLLA TEMİZLİĞİ

KONYA VİLLA TEMİZLİĞİ

KONYA VİLLA TEMİZLİĞİ

Konya'da villa temizlik şirketi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Batuhan Temizlik Hizmetleri olarak villa temizlik hizmeti sunmaktayız. Uzun yıllardır deneyimli ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz.
Konya Villa Temizlik Şirketleri arasında müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız yapmış olduğu işlerde en kaliteli ve en etkili hizmeti vermektedir.

Çalışma arkadaşlarımız Villa temizliğini belirlediğiniz gün ve saatte gelişmiş araç gereçler ile gelerek hızlı ve etkili bir şekilde hizmet vermektedir. Villa temizliği hizmeti verirken çevreye veya bulunduğunuz alana zarar vermeden oluşabilecek sorunlara karşı önlem alınarak çalışılmaktadır.

Villa temizliği ile daire temizliği arasındaki fark villaların daha büyük ve daha ince detayları bulunduğundan dikkatli, titiz, özverili bir çalışma sergilenmesi gerekir. Villanın içerisinde birçok çeşitte hassas ürün ve yüzeyler bulunduğundan hepsi için ayrı ayrı temizlik ürünleri kullanılması gerekir. Villaların detaylı ve müstakil olması temizliğininde daha titiz ve özenli davranılmasını zorunlu kılar. Kendine has özellikleri olması nedeniyle bahçelerinde genellikle havuzlu villalar, kamelyalar, yürüyüş yolları, spor alanları gibi yerler bulunduğundan detaylı bir şekilde tüm alanların temizliğide yapılmalıdır.

 

VİLLA DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

 

 Villa dış cehpe temizliğinde kompozit, ahşap yada cam gibi malzemelerle donatılmış alanlar olduğundan iskele yada vinç yardımı ile villanın dış cephe temizliği de gerekebilmektedir. Bu nedenle villa temizlik şirketleri sıradan temizlik şirketlerinin aksine detaylı ve büyük çaplı temizlik hizmeti sunabilen firmalardır. Konya'da villa temizliği alanında yetkin bir firma olan Batuhan Temizlik, günlük, haftalık, aylık düzenlerde rutin villa temizliği hizmeti gibi çeşitli temizlik hizmetleride sunmaktadır.

 Villalarınızda koltuk, yatak ve kanepelerinizin temizligi  gerektiğinde yine bizlere ulaşabilirsiniz.

 

VİLLA TEMİZLİK FİYATLARI

 

Her villanın kendine has özellikleri olduğu için net fiyat vermek imkansızdır. Normal daireler gibi düşünülemez. Villa, bağ evi , bahçeli ev gibi alanlar kişiye özel özellikler barındırdığı için kaç kişilik ekiple kaç günde temizleneceği iyi hesap edilerek fiyat verilmelidir. Her temizlikte olduğu gibi özellikle inşaat sonrası villa temizliğinde kesinlikle profesyonel temizlik firmaları ile çalışmalısınız. Yoksa geri dönülmez zararlarla karşılaşabilirsiniz. 

Villa temizliği için bizi arayın sizlere sorunsuz bir şekilde temizlik hizmetlerimizi sunalım.

WhatsApp Destek