DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Konya ve çevresinde dış cephe cam ve kompozit temizliği hizmetimiz devam etmektedir. Mobil vinç ve iskele yardımıyla dış cepheleriniz temizlenir.

 Dış Cephe Temizliği Neden Yapılmalıdır?

 Dış cephe temizliği binaların dış cephelerinin zamanla maruz kaldıkları kirlenmeyi gidermek için yapılmaktadır. Özellikle yüksek katlı binalarda dış cephe temizliğinde en çok dikkat edilmesi gereken husus güvenliktir. Dış cephe temizliği nasıl yapılır? sorusuna cevap: Binanız nasıl bir bina sorusu olacaktır. Çünkü binanın dış cephe yapı malzemesi, yüksekliği gibi etmenler dış cephe temizliğinin şeklini değiştirir. Dış cephesi cam olan bir bina ile PVC, alüminyum kompozit, mozaik ya da mermer olan binaların dış cephe temizliği farklı yöntemlerle yapılmaktadır. Dış cephe temizliği denilince akla ilk gelen dış cephe cam temizliği işlemleridir.

Dış cephe cam silme uygulamaları dışında mermer, granit, PVC, su tutmaz boya gibi farklı malzemelerle kaplanmış olan dış cephelerde de temizleme işlemleri yapılarak yapıların daha temiz ve göz alıcı bir görüntü sağlanmaktadır. Dış cephe temizliğinde platform vinç ve sepet sistemi kullanılarak dış cephelerde her noktaya güvenli ulaşım sağlanmaktadır. Dış cephe temizleme işlemleri yukardan aşağıya doğru yapılır. Kirlenmeyi geciktiren özel ürünler sayesinde yapılar çok daha uzun süre temiz kalarak canlılığını korumaktadır. Özellikle kurumsal firmaların ana ve hizmet binalarında estetik görünümün bozulmaması ve kaliteli bir imaj için dış cephe temizliğinin aksatılmaması gerekmektedir. BatuHaN Temizlik firması dış cephe temizlik hizmetlerinde size uygun çözümler sunmaktadır.

 Dış cephe temizliğiyle birlikte haricinde ek hizmetler gerekirse aşağıda ihtiyacınız olan temizlik linklerini takip edebilirsiniz.

Ev temizliği hizmeti                 Ofis Büro İşyeri Temizliği                Yerinde Koltuk, Kanepe, Halı, Yatak Temizliği

WhatsApp Destek