Konya Meram Temizlik Şirketleri

Konya Meram Temizlik Şirketleri

Konya Meram Temizlik Şirketleri

Konya Meram Temizlik Şirketi Batuhan Temizlik Hizmetleri tüm Konya il sınırları içerisinde faaliyet göstermektedir.

Konya Meram Temizlik Şirketi Hizmetlerimiz:

 

Meram Temizlik Şirketleri

arasında en iyi hizmet anlayışıyla çalışan firmamız, tecrübeli, titiz ekibi ve kaliteli işçilik anlayışıyla Meram Temizlik Şirketleri arasında 2017 yılında hizmete başlamıştır. Şuan Meram temizlik şirketlerinin yanı sıra Konya'nın tüm bölgelerinde temizlik hizmeti veren BATUHAN TEMİZLİK, en iyi temizlik hizmetlerini sunmaktadır. Meram'da çalışan ve temizliğe ihtiyaç duyan çevrenin yoğunluğu, maddi olarak imkanı geniş bir bölge olması meram temizlik şirketleri BATUHAN temizliğin yoğunlukla çalıştığı bölgelerden biri olmuştur.

Hizmet kalitemizin yanı sıra sizlere sunduğumuz temizlik hizmetinde temizlik personellerimizin vermiş olduğu hizmetler doğrultusunda, eğer hizmetten memnun kalmazsanız diye temizlik telafi garantisi sunmaktayız. Zaten hali hazırda iş sonu kontrollerimizi sizlerle birlikte yapmaktayız. Temizlikçi bayanlarımız işlerinde tecrübeli, nerede ne kullanılması yada ne yapılması gerektiğini bilen personellerdir.

Meram Ev Temizliği

Meram ev temizliğinde çok tercih edilen firma olmamızın sebeplerinden biride ev temizliği sonrasında en ince detayına kadar müşterimizle birlikte yapılan işi kontrol etmemiz ve tam memnuniyet sağlamamızdır. Çalışanlarımız,  her şeyden önce kendilerine insancıl yaklaşımlarımız, ailemizin bir parçası olarak birbirimizi benimsememiz nedeniyle işlerine çok sadık olmuşlardır. Meram temizlik şirketlerinden bizleri ayıran en büyük farklardan birisi ve en önemli sebep budur. İşini ve işyerini benimsemeyen her birey tam verim sağlayamaz. Bu nedenle önceliğimiz çalışanlarımızın huzuru, mutluluğu ve eğitimleridir.
Sizlerde Konya Meram Temizlik Firmasından en iyi temizlik hizmetini almak istemez misiniz?

0506 684 9961   Erhan Bozgöz 

0506 430 6830  Yıldız Bozgöz

Konya Meram Temizlik Şirketi

Sosyal Medya:
WhatsApp Destek