KONYA İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

KONYA İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

KONYA İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

BatuHaN Konya Temizlik Firması olarak inşaat ve tadilat sonrası temizlik şirketi ihtiyaçlarınızda sizlere bir telefon kadar yakınız. Bizimle irtibata geçtiğinizde temizlenecek alan için ihtiyacınıza uygun hizmeti belirleyip inşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmeti verebiliriz.

Konya'da İnşaat ve tadilat sonrası temizliği henüz yapılmamış ev, apartman, bina, merdiven, işyeri, fabrika, ofis, mağaza ve villanızın temizliğini hijyenik şartlar içerisinde tecrübeli elemanlar ile doğru alanda doğru malzemeyi kullanarak yerine getirmekteyiz. Tüm hizmetlerimizde temizlik sonrası müşterimizle son kontrolleri yaptıktan sonra temizlenen yer teslim edilmektedir.

İnşaat ve tadilat sonrası temizliğini işinde uzman bir temizlik şirketine bırakmak siz değerli müşterilerimize büyük kolaylık sağlayacaktır. İnşaat yâda tadilat sonrası temizlik her ne olursa olsun çok zor bir hizmettir. İnşaat firmaları daha öncesinde kaba temizlik yapmış olsalar bile ince detaylara girmedikleri için ilk temizlik her şekilde yaptığı işin bilincinde olan profesyonel bir ekiple gerçekleştirilmelidir. Konya Batuhan Temizlik Şirketi profesyonel bir şekilde inşaat ve tadilat sonrası temizliği kolayca yapabilmektedir. İnşaat sonrası temizliğinde çoğu ekipman bir kere kullanılacağı için temizlik firması tercih etmek daha mantıklı ve hesaplı bir seçenek olacaktır. Sadece bir kez kullanılacak malzemelerin satın alınması müşteri için gereksiz bir mali yük haline gelmekle birlikte birkaç kişilik temizlik ekibi kurmak, yol ve yemek masrafları çok daha maliyetli olacaktır. Piyasada aynı işi çok daha ucuza yaptığını söyleyenlerde olacaktır. Kullandıkları ürün ve ekipmanlar hakkında ayrıntılı bilgi istemeyi ihmal etmeyin. Çünkü eksik bir hizmet aldığınızda kaybettiginiz zaman yaşadığınız stresin yanında tekrar temizlik yaptırmak zorunda kalacaksınız. Bu gibi durumlarda yanlış ürünler kullanıldığından temizlik daha da zor olmaktadır. 

 Bu nedenle inşaat ve tadilat sonrası temizlik işlemlerinizde bize ulaşmadan karar vermeyin. Uygun fiyat garantisi sunmuyoruz ama sorunsuz bir temizlik garantisiyle sizlere hizmetten memnuniyet duyarız.

WhatsApp Destek