KONYA OFİS BÜRO İŞYERİ TEMİZLİĞİ

KONYA OFİS BÜRO İŞYERİ TEMİZLİĞİ

KONYA OFİS BÜRO İŞYERİ TEMİZLİĞİ

 Konya, ofis temizliği, büro temizliği ve işyeri temizliği ihtiyaçlarınızda Batuhan Konya Temizlik Şirketi olarak sizlerin yanındayız. Ofis ve işyerlerinde tertip, düzen, temizlik gelen ziyaretçiler ve çalışanlar için çok önemlidir. Çalışanların günün büyük bir kısmında zaman geçirdikleri ofislerin temiz ve düzenli olması çalışanların motivasyonunu da etkilemektedir. Sağlıksız bir ortamda yapılan çalışmalar hem ruh hem de beden sağlığımızı olumsuz etkileyip motivasyonumuzu düşürür. Ofislerde sağlıklı bir ortamın oluşabilmesi için genel ofis temizliğinin yapılması, hijyen koşullarının sağlanması gerekir.

 Ofis Temizliği yada işyeri temizliği için ayrıca bir personel çalıştırmak istemiyorsanız çözüm Batuhan Konya Ofis Temizlik Şirketinde.. Sizin belirlediğiniz gün ve saatlerde işini titizlikle yapan temizlik ekibimiz hızlı, sorunsuz bir şekilte çalışma alanlarınızı pırıl pırıl yapsın. 

 

Ofis Temizliği Neden Önemli?

 Yapılan araştırmalarda çalışanlar temiz bir ortamda daha verimli çalışırken, temiz ve düzenli olmayan ortamlarda çalışanlar daha özensiz çalışmaktadır. Temiz olmayan çalışma alanlarında iş kalitesinin düşmesi, ruhsal olumsuz etkiler ve müşteri kayıpları yaşanabilmektedir. Aynı zamanda personellerin isteksiz çalışması, personelin yenilenmesi ve eğitim masrafları gibi giderler oluşabilmektedir. Bu gibi sebeplerden dolayı ofis temizliğine dikkat etmenin çalışanlar, müşteriler ve patronlar açısından olumlu sonuçlar doğuracağını ve daha kaliteli bir ortam sunacağının bilincinde olan işletmeler, rakiplerine göre bir adım önde diyebiliriz. Konya, ofis, büro, işyeri, Temizlik Şirketleri sizi temizlik zahmetinden kurtaran yardımcılardır.

 

 Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

Ofis temizliği nasıl yapılır? sorusuna cevaben; Ofis temizliğinde takip ettiğimiz aşamaları listelemeye çalıştık. Umarım siz değerli müşterilerimiz için aydınlatıcı bir bilgi olmuştur.

  • Ofisteki masa, sandalye, kapı ve dolapların tozlarını alıyoruz.
  • Elektronik eşyaların tozunu alırken kapalı olmalarına dikkat ediyoruz.
  • Parke veya beton zemini öncelikle süpürüyor, ardından paspaslıyoruz.
  • Eğer yerler halı veya halı fleks ise vakumlu temizleyicilerle süpürüyoruz. (Dilerseniz yılda birkaç kez yere monte halılarınızı olduğu yerde yıkayabiliriz.)
  • Ofisinizdeki bütün pencerelerinizi titizlikle temizliyoruz.
  • Ortak kullanım alanı olan mutfak, tuvalet, lavabo gibi yerlerin temizliğini titizlikle yapıyoruz.
  • Ofisteki malzemelerinize göre temizlik ürünü kullanıyoruz.
  • Kullandığımız malzemelerin doğal ve alerjik olmamasına dikkat ediyoruz.

  Ofis, büro, işyeri ve mağazalarınızdaki camların temizliğini yapamıyorsanız sadece camlarınızın silinmesini isteyebilirsiniz. Cam temizliği hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

  Ofis temizliği, büro temizliği ve işyeri temizliği için ofis temizlik firmalarını tercih etmeniz durumunda temizlik ürünleri ve ekipmanları dilerseniz sizler tarafından yada Batuhan Temizlik firmamızca karşılanabilir. Kullanılacak malzemeler ücretlendirmeye dahil edilir. Dilerseniz Konya da Ofis, büro ve işyerlerinizin koltuk, kanepe, sandalye vb.temizliği için yerinde koltuk yıkama hizmetleride sunmaktayız.

Konya Ofis Temizliği Firması / Firmaları -Konya Ofis Temizlik Şirketleri / Şirketi

 

Ofis Temizliği Fiyatları Nedir?

 

Ofis temizliği fiyatları, temizlenecek alanın durumu, metrekaresi, ve istenilen temizliği göre değişmektedir. Temizlenecek alanı görmeden yada ayrıntılı bilgi almadan fiyat vermek çok doğru olmasa da sizlere ortalama Konya Ofis - İşyeri Temizliği Fiyatları hakkında bilgi vereceğiz. Bu fiyatlara ofislerin dış cehpe cam ve kompozit temizliği dahil değildir

 

Konya Batuhan Temizlik Ofis - İşyeri Temizliği Fiyatları:

 

Ofislerin basit toz alma şeklinde rutin temizlik fiyatları 250 TL + KDV'den başlamakta olup alanın büyüklüğüne göre fiyatlar artmaktadır. Rutin ofis temizliği fiyatları tek seferlik temizlikten sonra karşılıklı anlaşılarak belirlenir.

100 m2' den 150 m2'ye kadar ofis temizliği fiyatları 2 kişilik temizlik ekibi için ücret 500 TL + KDV'den başlamaktadır.

150 m2'den 250 m2'ye kadar ofis temizliği fiyatları 3 kişilik temizlik ekibi için ücret 600 TL + KDV'den başlamaktadır.

250 m2'den 350 m2'ye kadar ofis temizliği fiyatları 4 kişilik temizlik ekibi için ücret  800 TL + KDV'den başlamaktadır.

350 m2'den 500 m2'ye kadar ofis temizliği fiyatları 5 kişilik temizlik ekibi için ücret  1000 TL + KDV'den başlamaktadır.

500 m2'den 750 m2'ye kadar ofis temizliği fiyatları 6 kişilik temizlik ekibi için ücret 1250 TL + KDV'den başlamaktadır.

750 m2'den büyük alanlar ve özel durumlar için ücretsiz keşif talep edebilirsiniz. Bu fiyatlar ofis ve işyerlerinin dip bucak derin temizliği için verilen ortalama fiyatlardır. Ofis temizliklerinde daha uygun temizlik fiyatları da olabilir daha yüksekte, temizlenecek alanı ve istenilen temizliği bilmeden net fiyat vermek imkansızdır.

WhatsApp Destek