KONYA OFİS BÜRO İŞYERİ TEMİZLİĞİ

KONYA OFİS BÜRO İŞYERİ TEMİZLİĞİ

KONYA OFİS BÜRO İŞYERİ TEMİZLİĞİ

 Konya, ofis temizliği, büro temizliği ve işyeri temizliği ihtiyaçlarınızda Batuhan Konya Temizlik Şirketi olarak sizlerin yanındayız. Ofis ve işyerlerinde tertip, düzen, temizlik gelen ziyaretçiler ve çalışanlar için çok önemlidir. Çalışanların günün büyük bir kısmında zaman geçirdikleri ofislerin temiz ve düzenli olması çalışanların motivasyonunu da etkilemektedir. Sağlıksız bir ortamda yapılan çalışmalar hem ruh hem de beden sağlığımızı olumsuz etkileyip motivasyonumuzu düşürür. Ofislerde sağlıklı bir ortamın oluşabilmesi için genel ofis temizliğinin yapılması, hijyen koşullarının sağlanması gerekir.

 Ofis Temizliği yada işyeri temizliği için ayrıca bir personel çalıştırmak istemiyorsanız çözüm Batuhan Konya Ofis Temizlik Şirketinde.. Sizin belirlediğiniz gün ve saatlerde işini titizlikle yapan temizlik ekibimiz hızlı, sorunsuz bir şekilte çalışma alanlarınızı pırıl pırıl yapsın. 

 

Ofis Temizliği Neden Önemli?

 Yapılan araştırmalarda çalışanlar temiz bir ortamda daha verimli çalışırken, temiz ve düzenli olmayan ortamlarda çalışanlar daha özensiz çalışmaktadır. Temiz olmayan çalışma alanlarında iş kalitesinin düşmesi, ruhsal olumsuz etkiler ve müşteri kayıpları yaşanabilmektedir. Aynı zamanda personellerin isteksiz çalışması, personelin yenilenmesi ve eğitim masrafları gibi giderler oluşabilmektedir. Bu gibi sebeplerden dolayı ofis temizliğine dikkat etmenin çalışanlar, müşteriler ve patronlar açısından olumlu sonuçlar doğuracağını ve daha kaliteli bir ortam sunacağının bilincinde olan işletmeler, rakiplerine göre bir adım önde diyebiliriz. Konya, ofis, büro, işyeri, Temizlik Şirketleri sizi temizlik zahmetinden kurtaran yardımcılardır.

 

 Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

 Ofis temizliğinde takip ettiğimiz aşamaları listelemeye çalıştık. Umarım siz değerli müşterilerimiz için aydınlatıcı bir bilgi olmuştur.

  • Ofisteki masa, sandalye, kapı ve dolapların tozlarını alıyoruz.
  • Elektronik eşyaların tozunu alırken kapalı olmalarına dikkat ediyoruz.
  • Parke veya beton zemini öncelikle süpürüyor, ardından paspaslıyoruz.
  • Eğer yerler halı veya halı fleks ise vakumlu temizleyicilerle süpürüyoruz. (Dilerseniz yılda birkaç kez yere monte halılarınızı olduğu yerde yıkayabiliriz.)
  • Ofisinizdeki bütün pencerelerinizi titizlikle temizliyoruz.
  • Ortak kullanım alanı olan mutfak, tuvalet, lavabo gibi yerlerin temizliğini titizlikle yapıyoruz.
  • Ofisteki malzemelerinize göre temizlik ürünü kullanıyoruz.
  • Kullandığımız malzemelerin doğal ve alerjik olmamasına dikkat ediyoruz.

  Ofis, büro, işyeri ve mağazalarınızdaki camların temizliğini yapamıyorsanız sadece camlarınızın silinmesini isteyebilirsiniz. Cam temizliği hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

  Ofis temizliği, büro temizliği ve işyeri temizliği için ofis temizlik firmalarını tercih etmeniz durumunda temizlik ürünleri ve ekipmanları dilerseniz sizler tarafından yada Batuhan Temizlik firmamızca karşılanabilir. Kullanılacak malzemeler ücretlendirmeye dahil edilir. Dilerseniz Konya da Ofis, büro ve işyerlerinizin koltuk, kanepe, sandalye vb.temizliği için yerinde koltuk yıkama hizmetleride sunmaktayız.

Konya Ofis Temizliği Firması / Firmaları

Konya Ofis Temizlik Şirketleri

WhatsApp Destek