KONYA MOBİL KAPICILIK

KONYA MOBİL KAPICILIK

KONYA MOBİL KAPICILIK

 

 Konya Mobil Kapıcılık hizmetlerine mi ihtiyacınız var. Düzensiz çalışan mobil kapıcılık firmalarından sıkıldınız mı? Sizi sizden daha çok düşünen Konya mobil kapıcılık hizmetlerimizi denemek ister misiniz?

Artan yasal yükümlülükler ve yüksek maliyetler ile sabit kapıcı istihdam edemeyen apartman sakinlerinin sorunu olan ortak kullanım alanlarının temizlik işlemi Batuhan Temizlik ile
sorun olmaktan çıkıyor. Batuhan Konya Mobil Kapıcılık Şirketi ile siz de apartmanınızın temizlik, çöp toplama ve bahçe bakımı gibi ihtiyaçlarını uygun fiyata temizlik sektöründe tecrübeli mobil
kapıcılar tarafından yaptırabilirsiniz.

 

Mobil Kapıcılık Nedir?

 

Mobil kapıcılık hizmetleri sizlerin binalarınızda sabit kapıcılar barındırmanız yerine, dışarıdan mobil kapıcılık firması ile anlaşarak tamamen bir firmadan temizlik hizmeti almanızdır. Anlaşma şartlarına bağlı kalarak belirli zamanlarda binanız temizlenmekte, çöpleri toplanmakta ve bahçe bakımları yapılmaktadır.

 

Konya Mobil Kapıcılık Hizmetleri

 

 Konya Mobil Kapıcılık hizmetlerinin birçok avantajları vardır. Apartman yönetimleri kendine bağlı kapıcı çalıştırdığında genellikle kapıcıya maaş, SSK, tazminat fonu, senelik izinler, işgöremezlik ödeneği, vb. gibi özlük hakları dışında ev tahsis etmekte ve bu eve gelen tüm faturaları karşılamaktadır. Batuhan temizlik firmasından mobil kapıcılık hizmeti aldığınızda tüm bu yüklerden kurtulacaksınız. Apartmanınız sizlerin takibine gerek kalmaksızın anlaşılan periyot ve saatlerde temizlenecek, çöp alma hizmeti veriliyorsa çöpleriniz toplanacak ve tüm ortak alanlarınız özenle temizlenecektir.

 

Mobil Kapıcılık Hizmetleri Nelerdir?

 

 Mobil kapıcılık hizmetlerinde günlük yapılacak işlemler ile haftalık temizlik işlemleri farklıdır. Günlük temizlik hizmetlerinde bina giriş kapısı, giriş koridoru ve asansör silinir. Anlaşılmışsa günlük çöp toplama işlemleri yapılır. Haftalık mobil kapıcılık hizmetlerinde aşağıdaki liste geçerlidir. Tabi eksta hizmetlerde listeye eklenebilir. 

  • Binanızın koridor ve merdivenleri süpürülür ardından paspas çekilir.
  • Merdiven korkulukları ve koridordaki ortak alan dolapları silinir.
  • Giriş kapısı ve asansör kabini temizlenir.
  • Anlaşılmışsa otopark ve depo bölümü temizlenir.
  • Bahçenin mıntıka temizliği yapılır.

 

 

Konya Mobil Kapıcılık Fiyatları Nedir?

 

Konya mobil kapıcılık fiyatları binanızda yapılacak olan genel temizliğin sıklığı, temizlik ürünlerinin kalitesi, çalışma süresi, ortak alanların büyüklüğü, çöp kovaları, çöp poşetleri gibi ürünlerin kim tarafından karşılanacağına göre değişiklikler göstermektedir. Her apartmanın kendine has özellikleri bulunduğundan mobil kapıcılık şartları ve temizlik yapılacak alanda keşif yapılmadan mobil kapıcılık fiyatı vermek uygun olmamaktadır. Konya'da ortalama mobil kapıcılık fiyatları daire başı 200 TL+KDV den başlamaktadır. Daire sayısı az fakat kat sayısı fazla olan yada 3-4 katlı binalarda bu fiyat daha da artmaktadır.

Konya mobil kapıcılık fiyatları için teklif almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Apartmanınıza gelip mobil kapıcılık hizmetinde neleri istiyorsanız karşılıklı olarak haklarımızı koruyacak şartlar eşliğinde günlük yapılacak temizlik ve haftalık yapılacak temizlik hizmetleri için fiyat teklifimizi sunarız.

Sizlere en ucuza mobil kapıcılık fiyatlarını vereceğimizi söyleyemeyiz ama en iyi temizlik hizmetlerini sunacağımıza itimat edebilirsiniz. Her yerde olduğu gibi ucuz hizmet düşük kalite demektir. Temizlik ürünlerinde ve verilen hizmetlerde özensiz bir çalışma bizim prensiplerimize aykırıdır. Konya mobil kapıcılık firmamızda tek seferlik yada rutin temizlik işlemleri sürekli firma yetkililerimizce kontrolümüz altındadır.

 Binanızda hizmet veren mobil kapıcının sigorta primleri tarafımızca ödenmektedir. Apartmanda kullanılması gereken temizlik ürünleri sizden ekstra ücret talep edilmeden tarafımızca karşılanır. Aylık ödemeler yaparsınız ve karşılığında faturanızı teslim ederiz. Konya Mobil kapıcılık hizmetimizi tercih ettiğinizde güvenli, kaliteli, tecrübeli temizlik personeli ile ekonomik hizmet alımı sağlarsınız. Konya mobil kapıcılık ile sorumluluk yerine hizmet satın alırsınız

Sadece tek seferlik yada rutin apartman merdiven temizliği için diğer hizmet sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp Destek