KONYA BOŞ EV TEMİZLİĞİ

KONYA BOŞ EV TEMİZLİĞİ

KONYA BOŞ EV TEMİZLİĞİ

Konya boş ev temizliğinde sizlere en iyi hizmeti sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına titiz bir çalışma yürütüyoruz.

Eşyalı evleriniz için de gündelik / günlük temizlik, kapsamlı ev temizliği ve sadece cam silme temizlik hizmetleri de sunmaktayız. Eşyalı ev temizliği  sayfamızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Boş, inşaat yâda tadilat sonrası ev temizliği yapılırken tamirat tadilat montaj gibi işlemlere izin vermiyoruz. Lütfen evinizin tüm işlemlerini bitirin yâda temizlik sonrası yapın. Aksi taktirde verimli bir çalışma olmamakta çalışanlar rahatsızlık duymaktadır. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler..

 Boş ev temizliği basit bir işmiş gibi görünse de ince detaylara dikkat edilmediğinde ve uygun temizlik ürünleri kullanılmadığında içinden çıkılmaz bir hal alır. Özellikle ev temizliğinde bilinçsiz kullanılan kimyasallar temizliği yapan kişiye zarar verdiği gibi evdeki eşyalara da geri dönülmez zararlar vermektedir. Bu nedenle boş ev temizliğinin tecrübe sahibi, ne yaptığını ve nerede hangi temizlik ürününü kullanacağını bilen profesyonel temizlik şirketi tarafından yapılmalıdır. Aradan tuttuğunuz gündelikçi / temizlikçi bayanlar bu konulara dikkat etmeyebilir. Biz Konya'da boş ev temizlik şirketi olarak sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 

 Boş ev temizliğinde banyo, wc, ahşap, ıslak zeminler vb. gibi yerlerde kullanılacak ürünler, temizlik sırasında izlenecek yol gibi konularda ekip arkadaşlarımıza gerekli bilgiler verilmektedir. Bu sayede elimizden gelen en iyi temizlik hizmetini sunup mutlu müşteriler kazanmak bizim için artık çok daha kolay olmakta ve müşteri memnuniyet geri bildirimleri bizlerin doğru bir iş çıkardığının göstergesi olmaktadır. 

 

Boş Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

 

 1. Öncelikle taşınma öncesi, inşaat yâda tadilat sonrası boş ev temizliğinde inşaattan kalma atıklar bulunuyorsa temizliğe başlamadan önce kalıntılar evden çıkartılır.
 2. Evin her bir köşesini elektrikli süpürge, hava püskürtme yada faraşla süpürerek tozlardan arındırırız.
 3. İlk işimiz camları ve varsa PVC etiketlerini temizlemek olacaktır. PVC etiketleri yanmışsa temizlemek çok zordur. Özel kimyasalları bulunsada renkli PVC'lerde rengini açtığı için kullanmak tehlikelidir. Evinizin PVC etiketlerinde sorun varsa bunu önceden belirtmelisiniz. Çünkü yanmış PVC etiketleri özel bir teknik gerektirdiği için çıkmıyorsa olduğu gibi bırakılır yada önceden anlaşılmış ise ek ücret karşılığında temizlenir. Renkli PVClerde ve tehlikeli bölgelerde etiketleri çıkarma garantimiz yoktur.
 4. Evin balkonları varsa camlardan sonra balkonlar temizlenir. Balkonların ıslak zeminlerinde boya yada harç atıkları varsa önce onlardan arındırılır. Kazıma - telleme yapılarak pisliklerden arındırılır ve yıkanarak temizlenir. 
 5. Balkonlardan sonra odaların parke zeminleri ve kapılar ahşap temizleyici ile temizlenir.
 6. Tüm dolapların içleri önce hava yâda elektrik süpürgesi yardımıyla kirlerinden arındırılır. Özellikle kullanılmış bir ev ise mutfak dolapları yağlarından arındırılıp ayrıntılı silinip temizlenir.
 7. Tüm ıslak zeminler, tuvalet ve banyolar wc temizleyici yâda derz temizleyici kaliteli ürünler ile temizlenir. 

İş bitiminde son kontroller yapılarak ev teslim edilir.

 

Konya Ev Temizlik Fiyatları Nedir?

 

Konya boş ev temizlik fiyatları, 2024 yılı için evin büyüklüğü, kullanım durumu, metrekaresi, ekstra ebeveyn banyosu, giyinme odası, kış bahçesi ( balkonu), balkonların cambalkonla kapatılıp kapatılmadığı gibi hususlara göre değişmektedir.

 Konya'da boş ev temizliğinde ortalama temizlik fiyatları:

 • 1+1 ev temizlik fiyatları 3500 TL+KDV'den
 • 2+1 ev temizlik fiyatları 4000 TL+KDV'den 
 • 3+1 ev temizlik fiyatları 6000 TL+KDV'den 
 • 4+1 ev temizlik fiyatları 7500 TL+KDV'den BAŞLAMAKTADIR. (İnşaat sonrası temizlik fiyatları farklıdır.)

Evin durumuna, yapılacak temizliğe, evin büyüklüğüne ve mesafesine göre fiyatlar değişmektedir.

 Özel yapım villa, müstakil ev temizlik fiyatları farklıdır. Bu normal dairelere referans olması için verilmiş rakamlardır. Ev temizliği için net bir rakam söylemek imkansızdır. Her evin kendine özgü özellikleri vardır. Bu nedenle çalışacak kişi sayısına kullanılacak ekipman ve temizlik ürünlerine bağlı olarak ev temizlik fiyatları değişiklik göstermektedir. 

 Boş ev temizliği hakkında bilgi ve randevu almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Destek