KONYA OFİS - İŞYERİ TEMİZLİĞİ

KONYA OFİS - İŞYERİ TEMİZLİĞİ

KONYA OFİS - İŞYERİ TEMİZLİĞİ

 Konya ofis - işyeri temizliği, ihtiyaçlarınızda Batuhan Temizlik firması olarak sizlerin yanındayız. Ofis, büro, işyerlerinde tertip, düzen gelen ziyaretçiler ile çalışanlar için çok önemlidir. Çalışanların günün büyük bir kısmında zaman geçirdikleri ofislerin temiz ve düzenli olması çalışanların motivasyonunu da etkilemektedir. Sağlıksız bir ortamda yapılan çalışmalar hem ruh hem de beden sağlığımızı olumsuz etkiyip motivasyonumuzu düşürür. Ofislerde sağlıklı bir ortamın oluşabilmesi için genel temizliğin yapılması, hijyen koşullarının sağlanması gerekir.

 Ofis ve işylerlerinizin temizliği için ayrıca bir personel çalıştırmak istemiyorsanız çözüm Batuhan Konya Temizlik Şirketinde.. Sizin belirlediğiniz gün ve saatlerde işini titizlikle yapan temizlik ekibimiz hızlı, sorunsuz bir şekilte çalışma alanlarınızı pırıl pırıl yapsın.

Yapılan araştırmalarda çalışanlar temiz bir ortamda daha verimli çalışırken, temiz ve düzenli olmayan ortamlarda çalışanlar daha özensiz çalışmaktadır. Temiz olmayan çalışma alanlarında iş kalitesinin düşmesi, ruhsal olumsuz etkiler ve müşteri kayıpları yaşanabilmektedir. Aynı zamanda personellerin isteksiz çalışması, personelin yenilenmesi ve eğitim masrafları gibi giderler oluşturabilmektedir. Bu gibi sebeplerden dolayı ofis temizliğine dikkat etmenin çalışanlar, müşteriler ve patronlar açısından olumlu sonuçlar doğuracağını ve daha kaliteli bir ortam sunacağının bilincinde olan işletmeler, rakiplerine göre bir adım önde diyebiliriz.

 

 Ofis ve İşyeri Temizliği Aşamaları Nedir? Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

 

  • Ofisteki masa, sandalye, kapı ve dolapların tozlarını alıyoruz.
  • Elektronik eşyaların tozunu alırken kapalı olmalarına dikkat ediyoruz.
  • Parke veya beton zemini öncelikle süpürüyor, ardından paspaslıyoruz.
  • Eğer yerler halı veya halı fleks ise vakumlu temizleyicilerle süpürüyoruz. (Dilerseniz yılda birkaç kez yere monte halılarınızı olduğu yerde yıkayabiliriz.)
  • Ofisinizdeki bütün pencerelerinizi titizlikle temizliyoruz.
  • Ortak kullanım alanı olan mutfak, tuvalet, lavabo gibi yerlerin temizliğini titizlikle yapıyoruz.
  • Ofisteki malzemelerinize göre temizlik ürünü kullanıyoruz.
  • Kullandığımız malzemelerin doğal ve alerjik olmamasına dikkat ediyoruz.

  Ofis, işyeri ve mağazalarınızdaki camların temizliğini yapamıyorsanız cam temizliği hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

  Ofis, büro ve işyerlerinizin temizliği için bizi tercih etmeniz durumunda temizlik ürünleri ve ekipmanları dilerseniz sizler tarafından yada Batuhan Temizlik firmamızca karşılanabilir. Kullanılacak malzemeler ücretlendirmeye dahil edilir. Dilerseniz Konya da Ofis ve İşyerinizin koltuk, kanepe, sandalye vb. ürünleriniz için yerinde koltuk yıkama hizmetleride sunmaktayız.

WhatsApp Destek